Obisk policista in Kuža pazi

Kot vsako leto, smo tudi letos v prvem tednu novega šolskega leta, namenili varnosti naših najmlajših v prometu. Obiskal nas je rajonski policist PP Sl. Bistrica in Kuža pazi. Naše učenke in učence sta opozorila o varnosti otrok v prometu in skupaj so odšli na varno pot po naših vaških poteh pregledati kako je poskrbljeno za varnost pešcev.

ŠOLSKE POČITNICE

Spoštovani starši, dragi otroci

Pred nami je novo šolsko let 2024-2025. Pričnemo v ponedeljek, 2. septembra 2024:

– Prvošolčki pridejo v šolo ob 9.00 in po končanem sprejemu gredo domov

– Učenke in učenci od 2. do 9. razreda, pričnemo ob 8.00 in končamo ob 12.00.

Zjutraj bo v šoli organizirano varstvo vozačev, prehrana (zajtrk, malica in kosilo) bo pripravljena, oddelki podaljšanega bivanja bodo organizirani tako kot je bilo lansko šolsko leto.

Otroci bodo v šoli dobili vsa potrebna obvestila o šolskem letu na uvodnih razrednih urah.

Prevozi otrok v šolo in iz šole so organizirani, zjutraj po ustaljenem urniku kot je bilo lansko šolsko leto, prevozi otrok domov v ponedeljek 2.9.2024 se bodo izvajali od 12.00 naprej.

Spoštovani starši, dragi otroci želimo vam uspešen začetek novega šolskega leta.

Boris Sekol, ravnatelj